LICZNIK RAPORTÓW Z EWALUACJI
OGŁOSZENIA

Publikacja

Publikacja "Ewaluacja w nadzorze pedagogicznym - Konteksty, Odpowiedzialność, Autonomia. Refleksje"" dostępna w wersji elektronicznej w materiałach do pobrania.


KALENDARZ WYDARZEŃ
KONFIGURACJA
Zmień rozmiar czcionki A+ A-
NEWSLETTER NPSEO

wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, a w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych
LOGOWANIE PLATFORMA


Logowanie forum


PRZYDATNE LINKI
Aktualność
Drugie spotkanie wizytatorów ds. kontroli 28-30 czerwca 2011r.
11 lipca 2011

W dniach 28-30 czerwca 2011 roku w Hotelu Mercure w Warszawie, w ramach projektu Programu wzmocnienia efektywności nadzorupedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły etap III” odbyło się drugie spotkanie przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ośrodka Rozwoju Edukacji z pracownikami kuratoriów oświaty, realizujących zadania z zakresu kontroli przestrzegania przez szkoły i placówki przepisów prawa.

Podczas trzech intensywnych dni uczestnicy pod okiem socjologówi przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowejw grupach warsztatowych doskonalili opracowane projekty arkuszy kontroli na rok szkolny 2011/2012.
Uczestnicy zapoznali się także informacją na tematfunkcjonowania nowych arkuszy kontroli na platformie internetowej.

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1