LICZNIK RAPORTÓW Z EWALUACJI
OGŁOSZENIA

Publikacja

Publikacja "Ewaluacja w nadzorze pedagogicznym - Konteksty, Odpowiedzialność, Autonomia. Refleksje"" dostępna w wersji elektronicznej w materiałach do pobrania.


KALENDARZ WYDARZEŃ
KONFIGURACJA
Zmień rozmiar czcionki A+ A-
NEWSLETTER NPSEO

wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, a w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych
LOGOWANIE PLATFORMA


Logowanie forum


PRZYDATNE LINKI
Aktualność
Spotkanie wizytatorów ds. kontroli 13-15 czerwca 2011r.
28 czerwca 2011

W ramach „Programu wzmocnienia efektywności nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły etap III” odbyło się pierwsze z cyklu spotkań przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ośrodka Rozwoju Edukacji z pracownikami kuratoriów oświaty, realizujących zadania z zakresu kontroli przestrzegania przez szkoły i placówki przepisów prawa. Podczas trzydniowego spotkania opracowywano projekty arkuszy kontroli na rok szkolny 2011/2012.
Uczestnicy spotkania wysłuchali wystąpień p. Marzenny Szczepańskiej – naczelnika Wydziału Nadzoru Pedagogicznego oraz do późna w nocy pracowali w grupach warsztatowych z przedstawicielami Ministerstwa Edukacji Narodowej nad nowymi arkuszami kontroli.

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1